Promocja WEEKEND MIEJSCOWOŚCI

 
Regulamin promocji "WEEKEND MIEJSCOWOŚCI" edycja 2019

 

            Niniejszy regulamin określa zasady prowadzenia Promocji pod nazwą "Weekend  Miejscowości", zwanej dalej Promocją, organizowanej przez Hoger MB Sp. z o.o. zwanym dalej Organizatorem. Promocja przeznaczona jest dla klientów marketu MRÓWKA ul. Oleska 18 Lubliniec

1.

W trakcie trwania promocji dla mieszkańców niżej wymienionych miejscowości w podanych terminach przysługuje rabat w wysokości 10% na towary zakupione w markecie Mrówka Lubliniec z uwzględniłem zapisów punktów 3-6 niniejszego regulaminu.

Warunkiem otrzymania rabatu jest okazanie ważnego dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania oraz zgoda na wystawienie paragonu imiennego.

2.

Zestawienie terminów dla poszczególnych miejscowości będzie podawane na kilka dni przed początkiem promocji na profilu facebookowym Mrówka Lubliniec Hoger Mb oraz na www.mrowkalubliniec.pl a także na plakatach w markecie Mrówka.

3.

W promocji mogą brać udział tylko klienci płacący gotówką, kartą płatnicza lub kartą kredytową w dniu dokonania zakupów.

4.

Promocja nie dotyczy zakupu usług: np. Transportu

5.

Promocją nie są objęte towary na zamówienie oraz wcześniej wydane na dowody WZ, nawet w przypadku gdy termin fakturowania i zapłaty przypada na termin trwania promocji.

6.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Od cen promocyjnych nie przysługują rabaty przydzielanie w programie lojalnościowym „Karta Stałego Klienta”.

7.

Regulamin wchodzi w życie 30 maja 2019r.

 

Organizator

Dołączone pliki